KURUMSAL

2009 yilindan beri hizmet veren DEXXON sirketi özellikle Çin,Türkiye,Rusya ve diger avrupa ülkelerden gelen proje taahhüt, insaat, enerji, döküm,teknoloji transferi,tedarik ve ticaret faaliyetleri için gelistirme sirketidir.Merkezi Istanbul ve ofisleri Pekin-Çin, Hong Kong ve 4 ülkede,dünya çapinda temsil edilir. DEXXON AB Ülkeleri Almanya, Avusturya, Asya, Çin, ABD, Isviçre, ve Güney Afrika yurtdisinda ortakliklari vardir. DEXXON büyük ölçekli projeler müteahhitlik konusunda uzmanlasmis saglayan ekipman, proje tasarimi ve insa, makine ve ekipmanlari Ar-Ge ve üretim takimlar, yani sira iç ve dis ticaretde faaliyeti vardir. DEXXON Hizmet sözlesmeleri sanayi,iletisim ve ulasim, enerji, çelik, döküm, insaat, hafif sanayi, otomobil, gemi insasi, madencilik,

2018 yılından itibaren, işletmeler ile yapılan sözleşmeler çerçevesinde oluşan tehlikesiz atıklarınız bulundukları yerden lisanslı araçlarımızla alınıp, deneyimli personelimizle Ulusal Atık Taşıma Formu doldurulması suretiyle toplanarak, Bakanlığın denetimindeki lisansımız çerçevesinde temizlenerek tekrar kullanıma kazandırıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Geri dönüşüm sektöründe kalite yönetim felsefesini benimsemiş ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlayan , Uzun süreli kalite hedeflerini belirlemiş ve bu hedeflerini periyodik olarak gözden geçiren, Çalışanlarını da bu hedefler doğrultusunda yönlendirmiş, Tedarikçilerinin, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini ilke edinmiş, Sürekli gelişen, yenilenen bir hizmet anlayışına bağlı kalarak sosyal sorumluluklarını yerine getirmektir.

MİSYONUMUZ

Geri Dönüşüm ve Çevre Danışmanlığı hizmeti sağlayan firmamız kurallarından ödün vermeden, doğamıza katkı sağlayan, bu bilinçte çalışan kurum, firma, grup, vakıf, dernek ve kişilerle işbirliği oluşturarak, ülke ve firmamıza kazandıran olmak.

VİZYONUMUZ

Çağımızın yenilikleriyle hizmet ve kalite anlayışımızı en iyi hale getirmek, sürekli araştırarak, gözlemleyerek halkımızın bilinçlendirilmesini sağlamak, ülke menfaatleri ve insanımızın geleceği için Geri Dönüşüm ve Çevre Danışmanlığı konusunda tercih edilen olmak.